سمان میلیون معامله سهام بورس سمنان افزایش معاملات بورس سمنان

سمان: میلیون معامله سهام بورس سمنان افزایش معاملات بورس سمنان دولت تدبیر و امید رشد معاملات بورس شاخص سهام

گت بلاگز سیاسی آنقدر توریست داریم که هیچ تختی در کشور خالی نیست ، انتقادات به دولت وارد است،

سخنگوی حزب عاملان سازندگی گفت: ستاد روحانی ستاد جهانگیری هم است البته یک ستاد انتخاباتی کوچک هم طی یکی دو روز آینده تشکیل خواهد شد.

آنقدر توریست داریم که هیچ تختی در کشور خالی نیست ، انتقادات به دولت وارد است،

“حسین مرعشی” سخنگوی حزب عاملان سازندگی در گفتگو با خبرنگار احزاب و تشکل های گروه سیاسی کلوب خبرنگاران، اطراف بیانات روز گذشته مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه “نامزدها به مردم قول بدهند جهت بازکردن گره ها نگاهشان به بیرون از مرزها نباشد”، اظهار داشت: ایشان سیاست گذار عالی کشور هستند و حتما دوستانی که در صحنه اند به سیاست های کلی نظام که به وسیله رهبری بیان می شوند پایبندند آن کسانی که مدعی ولایت مداری و تبعیت بودند دستشان رو شد.

عبارات مهم : اقتصادی

رئیس شوراى ستاد انتخابات اصلاح طلبان راجع به کاندیداتوری جهانگیری در انتخابات، گفت: جهانگیری براساس درخواست مجموعه اصلاح طلبان کاندیدا شد که در کنار روحانی که کاندیدای اول اصلاح طلبان است بتواند نظر های ما را جهت مردم تشریح کند و متناسب با شرایط سیاسی روز کارهای تکمیلی و مکملی را با روحانی داشته باشد.

وی در پاسخ به اینکه اگر جهانگیری کاندیدای جدی است بعد آیا تاکنون ستاد انتخاباتی تشکیل نداده و از وی فعالیت های جدی ای هم مشاهده نمی کنیم، اظهار داشت: همین ستاد روحانی ستاد جهانگیری هم است البته یک ستاد انتخاباتی کوچک هم طی یکی دو روز آینده تشکیل خواهد شد.

مرعشی راجع به اینکه مشخص است که چه کسانی در این ستاد فعالیت می کنند گفت: خودشان شرح را اعلام خواهند کرد.

وی در پاسخ به اینکه اگر مطابق نظرسنجی ها مشخص بشود که آقای روحانی شانس پیروزی در انتخابات را ندارد آیا وی به نفع جهانگیری کنار می کشد؟گفت: روحانی کاندیدای مهم و مورد حمایت همه ما از جمله جهانگیری هست. در این مورد هیچ بحثی میان اصلاح طلبان و روحانی نشده است و ضرورت بحث هم وجود ندارد.
رئیس شوراى ستاد انتخابات اصلاح طلبان اطراف حضور کاندیداهای دیگر در کنار روحانی در انتخابات ریاست جمهوری 96 اظهار داشت: آیت الله هاشمی اعتقاد بود باید در کنار روحانی دوستان دیگری هم باشند که ما در هیچ شرایطی صحنه را خالی از نیروهای مؤثر جریان مان نگذاریم و در این راستا تأکید داشت که شخص جهانگیری در کنار روحانی کاندیدا شود البته از عارف هم نام بردند منتها عارف در این دوره آمادگی مورد نیاز را جهت کاندیداتوری نداشت.

سخنگوی حزب عاملان سازندگی در پاسخ به اینکه علت مطرح شدن چنین تقاضایی چه بود گفت: وی بر اساس تجربه به این نتیجه رسیده بود که باید از جناح اعتدالی و اصلاحات افراد متعددی در صحنه حضور داشته باشند و با مردم حرف بزنند و برنامه هایشان را بگویند آیا که ما در کشور فقط یک انتخابات نداریم، انتخابات های دیگری برگزار می شود.

مرعشی ادامه داد: از این رو شخصیت هایی که در این سطح قرار دارند به جامعه معرفی شوند و برنامه هایشان را بگویند و مردم با افکارشان آشنا شوند، تأکید مرحوم هاشمی هم بر همین مسئله بود.
سخنگوی حزب عاملان سازندگی اطراف بیانات بعضی سیاسیون مبنی بر اینکه کاندیداهای پوششی نباید در مناظره ها حضور یابند افزود: بنده به کسانی که این پرسشها را عنوان می کنند، توصیه می کنم قانون را مطالعه کنند کسی که مدعی ترویج حقوق بشر اسلامی در دنیا است چگونه حقوق کاندیداها را نمی شناسد.

مرعشی در پاسخ به اینکه آیا فکر نمیکنید شاید چنین اظهاراتی با توجه به اینکه آقای جهانگیری گفته من کاندیدای پوششی روحانی هستم بیان شده است هست، گفت: پرسش می کنم که آیا ما حق داریم به آقای میر سلیم بگوییم که وی کاندیدای جدی نیست این توهین است آیا ما حق داریم بگوییم آقای رئیسی در برابر آقای قالیباف کاندیدای جدی نیست و یا برعکس ما هرگز از این حرف ها نزدیم آن ها هم نباید بزنند.

وی در پاسخ به اینکه ارزیابی تان از عمکرد اقتصادی دولت چیست اظهار داشت: بسیار موفق می دانم ولی آنقدر شرایط اقتصادی کشور عزیزمان ایران نابسامان بود که این مقدار بهبودی جهت رفاه مردم کفایت نمی کند ما باید این روند مثبت اقتصادی را 4 سال دیگر ادامه دهیم و آن را تقویت کنیم تا بتوانیم بخش های مهمی از معضلات جامعه همچون اشتغال را حل کنیم.

مرعشی در پاسخ به اینکه انتقاداتی به عملکرد دولت مطرح است ضمن اینکه آن وعده 100 روزه هم به مردم داده شد گفت: انتقادات درست است منتها در کنار انتقاد باید از واقعیت های مثبت دولت هم حمایت کنیم هنگامی که روحانی 5 قطعنامه علیه کشور عزیزمان ایران را با یک قطعنامه متوقف کرد و فضای بین المللی را جهت همکاری های متفاوت اقتصادی و فرهنگی مهیا کرد و ورود توریست به کشور عزیزمان ایران چند برابر شد امروز هیچ تخت خالی در کشور وجود ندارد و همه اش را توریست های خارجی پر کرده اند.

وی ادامه داد: باید کارها مؤثر دولت را بگوییم البته هنوز رونق کافی در بازار نیست هنگامی که اقتصادی که از زیر بار تحریم ها خارج شده است و بهبودی در آن شروع شده است به تدریج افق های بهتری پیش روی اقتصاد کشور عزیزمان ایران خواهد بود.

انتهای خبر /

واژه های کلیدی: اقتصادی | انتخابات | جهانگیری | اصلاح طلبان | ستاد انتخابات | انتخابات ریاست جمهوری 96 | مرعشی | هاشمی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog