سمان میلیون معامله سهام بورس سمنان افزایش معاملات بورس سمنان

سمان: میلیون معامله سهام بورس سمنان افزایش معاملات بورس سمنان دولت تدبیر و امید رشد معاملات بورس شاخص سهام

گت بلاگز اقتصادی حمایت از استارتاپ‌ها منجر به توسعه فعالیت‌های مکمل شود

آرگون گفت: استفاده از توان استارتاپ‌ها می‌تواند منجر به اصلاح کسب و کارهای کوچک، زیاد کردن میزان سرمایه گذاری، استفاده از نیروی خلاق و توسعه فعالیت‌های مکمل

حمایت از استارتاپ‌ها منجر به توسعه فعالیت‌های مکمل شود

عباس آرگون عضو اتاق بازرگانی پایتخت کشور عزیزمان ایران در گفتگو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جوان، با بیان اینکه حضور استارتاپ ها در اقتصاد کشور می تواند به زیاد کردن ایده های نوین کمک کند، گفت: درصورتیکه بتوان از تکنولوژی روز دنیا و خدمات آن به نحو احسن استفاده کرد، به مرور وقت شرایط جهت توسعه فعالیت های مکمل و بیزینس فراهم می شود.
وی ادامه داد: باید از طریق یک نگاه آموزشی بلند مدت و استفاده از روش ها و تکنیک های روز دنیا بسترهای مورد نیاز جهت فعالیت هر چه زیاد آنها آماده شود تا بدهید گونه شاهد تنوع کالاهای با کیفیت و خدمات به مردم باشیم.
آرگون با اشاره به مزایای استارتاپ ها عنوان کرد: استفاده از توان آنها می تواند منجر به اصلاح کسب و کارهای کوچک، زیاد کردن میزان سرمایه گذاری، استفاده از نیروی خلاق و توسعه فعالیت های مکمل شود.
به گفته وی درصورتیکه نگاه آموزشی به این مسئله نشود در بلند مدت تبدیل به ترساندن می شود که امر سرمایه گذاری و بیزینس را به مخاطره می اندازد لذا به منظور توسعه فعالیت های اقتصادی، بسترهای مورد نیاز جهت حمایت از آنها باید مهیا شود.
این عضو اتاق بازرگانی پایتخت کشور عزیزمان ایران در آخر اذعان داشت: خواسته ما از دولت این است که تمام مولفه های از بعد قوانین کسب و کار را جهت توسعه زیرساخت ها مهیا کند تا بدهید طریق از رانتخواری جلوگیری شده است و شاهد تولید و بهره وری اوج از استارتاپ ها باشیم.

عبارات مهم : فعالیت
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: فعالیت | استفاده | استارتاپ | استارتاپ | فعالیت های مکمل | سرمایه گذاری | کسب و کار | اقتصادی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog