سمان میلیون معامله سهام بورس سمنان افزایش معاملات بورس سمنان

سمان: میلیون معامله سهام بورس سمنان افزایش معاملات بورس سمنان دولت تدبیر و امید رشد معاملات بورس شاخص سهام

گت بلاگز اصفهان عضویت مرکز رشد دانشگاه آزاد اصفهان در انجمن بین المللی پارک های علمی

مرکز رشد و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) به عضویت انجمن بین‌المللی پارک‌های علم و فناوری و مناطق نوآوری (IASP) در آمد.

عضویت مرکز رشد دانشگاه آزاد اصفهان در انجمن بین المللی پارک های علمی

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان(خوراسگان) ، مرکز رشد و فناوری این دانشگاه با استقرار هسته های پژوهشی و شرکت های دانش بنیان موفق شد به عنوان نخستین واحد دانشگاه آزاد اسلامی به عضویت انجمن بین المللی پارک های علم و فناوری و مناطق نوآوری (IASP) در آید.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان) با اشاره به فعالیت های پژوهشی این دانشگاه گفت: تعداد مقالات معتبر بین المللی (ISI) پژوهشگران این دانشگاه نیز در سال 2016 با 225 مورد، رشد چشمگیر 80 درصدی نسبت به سال 2015 میلادی داشته است.
احمد رضا مساح به درخشش دانشگاه آزاد اصفهان در پنجمین جشنواره فرهیختگان نیز اشاره کرد و افزود: کسب چهار مقام پژوهشگر برتر گروه کشاورزی، مقاله برتر گروه کشاورزی، مرکز رشد برتر و کلوب پژوهشگران جوان و نخبگان برتر در بین واحد های دانشگاه آزاد اسلامی از موفقیت های این دانشگاه در جشنواره فرهیختگان است.
معاون پژوهش و فناوری واحد اصفهان خاطر نشان کرد: کسب عنوان ناشر برگزیده و کتاب برگزیده بخش علوم پزشکی در دومین دوره کتاب سال دانشگاه آزاد اسلامی’ابن سینا’ از دیگر مقام های کسب شده است این واحد دانشگاهی است.
مساح تعداد مجله های علمی و پژوهشی واحد اصفهان را 6 عنوان ذکر کرد و افزود: انتشارات علمی واحد اصفهان تا کنون 420 عنوان کتاب چاپ و تجدید چاپ کرده و در یک سال گذشته نیز 13 هزار و 285 جلد کتاب در قالب 22 عنوان به چاپ رسانده است.
مرکز رشد فناوری دانشگاه آزاد اصفهان فعالیت خود را از حدود 13 سال قبل شروع کرده هست.
انتهای پیام/م

عبارات مهم : انجمن

واژه های کلیدی: انجمن | اسلامی | اصفهان | فناوری | دانشگاه | دانشگاه | عضویت مرکز رشد دانشگاه آزاد اصفهان | در انجمن بین المللی پارک های علمی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog